Güncelleme: Fri, 22 Feb 2013 05:56:04 GMT | By Copyright (c) WENN 2013, All Rights Reserved., www.wenn.com
Demet Akalın zirveyi sevdi

Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto/WennGüzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto Wenn - 1 (© © WENN)
Sonraki
Önceki
Önceki
  • Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto Wenn - 1 (© © WENN)
  • Akalın aynı zamanda Twitter’in Türkiye profilinde 2013 yılının en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Foto:seskimphoto Wenn - 2 (© © WENN)
  • Akalın aynı zamanda Twitter’in Türkiye profilinde 2013 yılının en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Foto:seskimphoto Wenn - 3 (© © WENN)
  • Akalın aynı zamanda Twitter’in Türkiye profilinde 2013 yılının en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Foto:seskimphoto Wenn - 4 (© © WENN)
  • Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto Wenn - 5 (© © WENN)
  • Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto Wenn - 6 (© © WENN)
  • Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto Wenn - 7 (© © WENN)
  • Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor. Foto:seskimphoto Wenn - 8 (© © WENN)
Sonraki
© WENNGöster
Önceki1 of 12Sonraki
Galeriyi paylaş

Güzel şarkıcı, Giderli 16 albümündeki şarkılarla müzik listelerinde hızla yükselirken arka arkaya verdiği konserlere de yine bir rekora imza atıyor.

Akalın aynı zamanda Tweeter'in Türkiye profilinde 2013 yılının en çok takip edilen isimlerinden biri oldu.

Her albümüyle müzik listelerine 1 numaradan giren Demet Akalın, konser maratonuyla da adından söz ettiriyor.

Son olarak Uludağ da Winterfest kapsamında 2 gün arka arkaya verdiği konserlerle izleyici rekoruna imza atan Akalın, Twitter'in Türkiye profilinde 2012'de olduğu gibi 2013 yılında da zirvedeki yerini aldı.

İki buçuk milyon takipçi sayısıyla, Cem Yılmaz ve Abdullah Gülden sonra Türkiye'nin en çok takip edilen 3. İsmi olan Akalın, Twitter hesabını aktif olarak kullanıyor.

Kim, kiminle?Kim, kiminle, nerede?