Güncelleme: Fri, 25 Jan 2013 11:56:03 GMT | By Copyright (c) WENN 2013, All Rights Reserved., www.wenn.com
Emine ün eşiyle tabak kırma yarışına girdi

Emre Kınay’dan geçtiğimiz yıl boşandıktan bir süre sonra Tolga Karakaş ile evlenen Emine Ün eşiyle birlikte Arnavutköy Neşemore Greek Taverna’da objektiflere takıldı. Foto:Seskimphoto/WENNEmre Kınay’dan geçtiğimiz yıl boşandıktan bir süre sonra Tolga Karakaş ile evlenen Emine Ün eşiyle birlikte Arnavutköy Neşemore Greek Taverna’da objektiflere takıldı. Foto:Seskimphoto WENN - 1 (© © WENN)
Sonraki
Önceki
Önceki
  • Emre Kınay’dan geçtiğimiz yıl boşandıktan bir süre sonra Tolga Karakaş ile evlenen Emine Ün eşiyle birlikte Arnavutköy Neşemore Greek Taverna’da objektiflere takıldı. Foto:Seskimphoto WENN - 1 (© © WENN)
  • Eğlencenin Doruk yaptığı gece boyunca eşiyle romantik anlar yaşayan Ün, eşi Tolga Karakaş ile birlikte tabak kırma yarışına girdi. Foto:Seskimphoto WENN - 2 (© © WENN)
  • Eğlencenin Doruk yaptığı gece boyunca eşiyle romantik anlar yaşayan Ün, eşi Tolga Karakaş ile birlikte tabak kırma yarışına girdi. Foto:Seskimphoto WENN - 3 (© © WENN)
  • Eğlencenin Doruk yaptığı gece boyunca eşiyle romantik anlar yaşayan Ün, eşi Tolga Karakaş ile birlikte tabak kırma yarışına girdi. Foto:Seskimphoto WENN - 4 (© © WENN)
  • Albüm çıkaracağı iddia edilen Ün, bir ara kendisini uzatılan mikrofonu geri çevirmeyip söylediği şarkı ile mekanda bulunanların alkışlarını aldı.Foto:Seskimphoto WENN - 5 (© © WENN)
  • Albüm çıkaracağı iddia edilen Ün, bir ara kendisini uzatılan mikrofonu geri çevirmeyip söylediği şarkı ile mekanda bulunanların alkışlarını aldı.Foto:Seskimphoto WENN - 6 (© © WENN)
Sonraki
© WENNGöster
Önceki1 of 6Sonraki
Galeriyi paylaş

Emre Kınay’dan geçtiğimiz yıl boşandıktan bir süre sonra Tolga Karakaş ile evlenen Emine Ün eşiyle birlikte Arnavutköy Neşemore Greek Taverna’da objektiflere takıldı.

Galericilik yapan eşi Karakaş’ın yeni iş ortaklığını dostlarıyla birlikte kutlayan Ün, tavernada sahne alan Petro, Rula ve Panço Dıvarcı üçlüsünün söylediği Yunanca şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi.

Eğlencenin Doruk yaptığı gece boyunca eşiyle romantik anlar yaşayan Ün, eşi Tolga Karakaş ile birlikte tabak kırma yarışına girdi.

Albüm çıkaracağı iddia edilen Ün, bir ara kendisini uzatılan mikrofonu geri çevirmeyip söylediği şarkı ile mekanda bulunanların alkışlarını aldı.

Kim, kiminle?Kim, kiminle, nerede?